Hakkımızda

 

                         Sanatın sınırlandırılamayacak kadar özgür bir alan olduğuna inanan Galeri Art’s 2020 yılında kurulmuş bir sanat platformudur. Bu platform, internet ve sosyal medya ortamında sanatçılarımızın kendilerini ifade etme ve eserlerini satışa sunmalarına imkân sağlayan güvenli bir mecradır. Sanatın her alanını ayrım yapmaksızın kapsayan Galeri Art’s için temel kural güvenirliliktir ve “Sanatı Keşfet” mottosuyla yola çıkmıştır. Sosyal medya alanlarımız ve web sitemizde çağdaş sanatlarımızın yanında klasik sanatlarımıza ait sanat eserler de satışa sunulmaktadır. www.galeriarts.com web adresi Galeri Art’s şirketine ait işletmelerdir.

                         Galeri Art’s sadece bir satış platformu değildir. Sergi ve sanat haberlerinin yanında sanatçı röportajları ve görüşlerinin de yer alacağı bilgilendirmeleri buradan takip edebilirsiniz. 

                         Eşsiz ve orijinal sanat eserlerini Galeri Art’s güvencesiyle sanatseverlerin beğenisine sunmaktayız. Sanata ve estetiğe yapılacak olan yatırımın değerinin farkındayız ve sanatseverlerin güvenini sarsmayacak şekilde alt yapımızı oluşturmaktayız. Sanat, sanatçı ve sanatseverlerin yegâne buluşma mekânı olacak olan Galeri Art’s sanatseverlerin desteği ve fikri katkısıyla yoluna devam edecektir.

“Sanatı Keşfet” çünkü keşfedilmeye değer o kadar çok hazine var ki…